Afgelopen dinsdag hebben we als Novire-team de groei van ons team gevierd met een heerlijk diner. Het stijgend aantal projecten en klanten vraagt om een uitbreiding van het team, én om nog verdere professionalisering van onze interne werkprocessen. Daar hebben we afgelopen dinsdag met elkaar bij stilgestaan, maar vooral daarna ook even heerlijk met elkaar gegeten.

Groei Novire

We vermeldden al eerder dat we ons team konden uitbreiden en nieuwe collega’s konden verwelkomen. Om snel, slagvaardig en soepel te kunnen blijven werken, hebben we ons project- en procesmanagementsysteem verder ingevoerd. Alle reden om even met elkaar stil te staan bij het afgelopen jaar en vast vooruit te blikken naar het komende jaar. Maar bovenal hadden we gewoon een gezellige avond met elkaar!

Meer informatie?

Neem voor vragen gerust contact op met Novire.